DIEMER Michael Zeno (1867 Monachium - 1939 Oberammergau)
olej, płótno, 59 × 83 cm,
sygn. p. d.: M. Zeno Diemer
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 59 x 83,5 cm
sygnowany l. d.: ‘M. Zeno Diemer’
olej, plótno, 59 x 83,5 cm
sygn. l. d.: M. Zeno Diemer
akwarela, papier; 32 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Zeno Diemer
olej/płótno, 59 x 83,5 cm
sygnowany l.d.: 'M. Zeno Diemer'
olej, płótno, 59 × 83 cm
sygn. p. d.: M. Zeno Diemer
Estymacja: 22 000 - 28 000 zł
olej/płótno, 59 x 83,5 cm
sygnowany l. d.: `M. Zeno Diemer`
olej/płótno, 59 x 83 cm
sygnowany p. d.: `M. Zeno Diemer`
olej/płótno, 70 x 95 cm