BEARDSLEY Aubrey (1872-1898)
POWRÓT TANNHÄUSERA NA GÓRĘ WENUS 1895
Druk, papier; 15 x 15 cm (odcisk płyty)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEARDSLEY Aubrey (1872-1898)
litografia, papier, 25,5 x 18,5 cm; sygn.
u dołu: AB (na płycie)
BEARDSLEY Aubrey (1872-1898)
Strona tytułowa czasopisma The Savoy
litografia, papier, 25,5 x 18,5 cm;
sygn. p.d.: Aubrey Beardsley 1896 (na płycie)
BEARDSLEY Aubrey (1872-1898)
Para grafik - strona tytułowa czasopisma The Savoy oraz rycina z tegoż
BEARDSLEY Aubrey (1872-1898)
strona tytułowa czasopisma The Savoy oraz rycina z tegoż