WOJTAROWICZ Krzysztof (ur. 1957 r.)
Dziecko balijskie - z cyklu: Dzieci świata
olej, płótno; 119,5 x 100 cm
sygn. p. g.: K. Wojtarowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
Chłopiec z cyklu: Dzieci światła
akryl, płótno, 40 x 51 cm;
sygn. p. d.: K. WOJTAROWICZ
olej, płótno;
126 x 106,5 cm;
sygn. p. g.: K. Wojtarowicz
Chinka z cyklu: Dzieci świata, ok. 2000
olej, płótno, 40 x 51 cm;
sygn. p. g.: K. WOJTAROWICZ
akryl, płótno, 40 x 51 cm;
sygn. p. d.: K. WOJTAROWICZ
Portret Janiny Illukiewiczówny, 1995
olej, płótno,
77 x 98 cm;
sygn. i dat. l.g.: K. Wojtarowicz / 95