MACIEJ Leon (ur. 1943)
"Gimnastyk", "Strzałka", "Ci inni", "Dlaczego dwa razy", "Ego te absolvo" - ilustracje do "Sposobu bycia" - powi
akwaforta, papier;
ok. 17,5 x 12,5 cm (wymiar odbicia);
nr odbitek 3/10 i 4/10.
Prace opisane u dołu ołówkiem z podanym tytułem kompozycji, autorem, datą i informacją o przeznaczeniu prac.
cena wywoławcza: Wykup abonament
MACIEJ Leon (ur. 1943)
olej, płótno, 88 x 60 cm;
opisany sygn. i dat. na odwrocie: "Ikona" / Maciej Leon / 1995
MACIEJ Leon (ur. 1943)
olej, płótno, 88 x 60 cm;
MACIEJ Leon (ur. 1943)
olej, płótno, 88 x 60 cm;
MACIEJ Leon (ur. 1943)
olej, płótno, 88 x 60 cm;
opisany sygn. i dat. na odwrocie: Ikona / Maciej Leon / 1995
MACIEJ Leon (ur. 1943)
olej, płótno, 88 x 60 cm;