KIJAS Przemysław (ur. 1965)
Olej, płótno naklejone na tekturę; 56 x 23 cm
Sygnowany p. d.: P. Kijas
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIJAS Przemysław (ur. 1965)
Olej, tektura; 26 x 33 cm
Sygnowany p.d.: P. Kijas
KIJAS Przemysław (ur. 1965)
Olej, pilśnia; 60 x 40 cm
Sygnowany l.d.: Przemas; na odwrocie dedykacja autorska
KIJAS Przemysław (ur. 1965)
Olej, sklejka, autorska rama; 59 x 34cm
Sygnowany p.d.: Kijas
KIJAS Przemysław (ur. 1965)
olej, tektura
58,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P. Kijas
KIJAS Przemysław (ur. 1965)
olej, tektura
59 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P. Kijas p. g.: Crazy Horse
KIJAS Przemysław (ur. 1965)