NOVAK-ZEMPLIŃSKI Maksymilian (ur. 1974)
olej, płyta, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: ‘Maksymilian Novák | -Zempliński | 2016’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta, 125 x 125 cm,
sygn. na odwrocie: ‘M. Novák-Zempliński | 2008’
olej, płyta, 140 x 182 cm
sygn. na odwrocie: Maksymilian Novák-Zempliński | 2016
olej, płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: ‘Elin Jörd | by | Maksymilian Novák | -Zempliński’