BORKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. l.d.: 'AGNIESZKA BORKOWSKA' oraz opisany na odwrocie: 'AGNIESZKA BORKOWSKA | THE SUMMER IS COMING'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 41 x 55 cm
sygnowany p.d.: 'AGNIESZKA BORKOWSKA'
na odwrociu opisany: 'Agnieszka Borkowska 2018'
olej, płótno, 54 x 65,2 cm,
sygn. l.d.: 'AGNIESZKA BORKOWSKA'
olej, płótno, 70 x 80 cm,
olej, płótno, 45 x 60 cm,
sygn. d.: 'AGNIESZKA BORKOWSKA'
olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany l.d.: 'AGNIESZKA BORKOWSKA'
na odwrociu opisany: 'AGNIESZKA BORKOWSKA | CISZA | 2015'
olej/płótno,100 x 120 cm
na odwrociu opisany: 'AGNIESZKA BORKOWSKA | PUSTO | 2015'
sygn. p.d.
olej, płótno
81x100 cm
olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany p.d.: `AGNIESZKA BORKOWSKA`
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA | BORKOWSKA | 2014 | NATALIA`
sygn. p.d.
olej, płótno
81x100
akryl, płótno, 100x81 cm
sygn. p.d.: AGNIESZKA BORKOWSKA, opisany na odwrocie: AGNIESZKA BORKOWSKA 2012/13
sygn. p.d.,
olej, płótno,
91x112,
olej, płótno, 80 x 100.5 cm,
sygn. u dołu : AGNIESZKA BORKOWSKA
na odwrocie: AGNIESZKA BORKOWSKA 2012/PEN
sygn. l.d.,
olej, płótno,
100x100 cm
olej/płótno, 81 x 100 cm
na odwrociu opisany: `AGNIESZKA BORKOWSKA | LIFE IS BEAUTYFUL | 2012`
olej, płótno,
81 x 100 cm
na odwrocie: AGNIESZKA BORKOWSKA 2012
sygn. śr.d.,
olej, płótno,
81x100 cm
olej na płótnie,
100x100 cm
olej/płótno,
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: `AGNIESZKA BORKOWSKA`,opisany i datowany na odwrociu: `AGNIESZKA BORKOWSKA 2011`,
Olej, płótno;
73x92 cm
Sygn.na odwrocie: AGNIESZKA BORKOWSKA/ 2011
Olej, płótno;
70x100 cm
Sygn.l.d.: AGNIESZKA BORKOWSKA
sygn. śr.d.
olej pł
73x92
sygn. l.d.
olej płótno
100x100
sygn. śr.d.
olej płótno
73x92
olej, płótno;
81 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: AGNIESZKA BORKOWSKA 2010
olej/płótno
73x92 cm
Sygn.na odwrocie: Agnieszka Borkowska/2009
sygn. l.d.
olej, płótno
100x150
sygn. l.d.
olej, płótno
81x100
sygn. l.d.
olej, płótno
81x100
sygn. l.d.
olej,płótno
100x100
sygn. l.d.
olej,płótno
81x100
sygn. p.d.
olej,płótno
81x100
sygn. l.d.
olej, płótno
100x100
sygn. l.d.
olej, płótno
81x100
sygn. p.d.
olej, płótno
81x100
sygn. p.d.
olej, płótno
81x92
sygn. p.d.
olej, płótno
81x100
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100
sygn. p.d.
olej, płótno
81x95
sygn. p.d.
olej, płótno
81x95
sygn. p.d.
olej, płótno
81x100
sygn.l.d., olej, płótno, 50x50
sygn.p.d., olej, płótno, 81x100
sygn.l.d., olej, płótno, 27x30
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 30x30 cm
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 81x81 cm
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 81x100 cm