BYTOMSKI Engelbert (XX w.)
Olej, płótno; 70,5 x 85 cm
Sygnowany p.d.: Bert; sygnowany, opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BYTOMSKI Engelbert (XX w.)
Pejzaż zimowy ze strugą (1987)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
55x70 cm
BYTOMSKI Engelbert (XX w.)
Olej, płótno; 81 x 58 cm
Sygnowany p.d.: Bert / 68 r.; sygnowany, opisany na odwrocie
BYTOMSKI Engelbert (XX w.)
olej, płótno, 55 x 70 cm, sygn. i dat. p.d.: Bert / 87, na odwrocie opisany: -Engelbert Bytomski- / -Bert- / 1987 r /-55x70-
BYTOMSKI Engelbert (XX w.)
olej, płótno, 58 x 68 cm,
sygn. i dat. p.d.: Bert / 70
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
BYTOMSKI Engelbert (XX w.)
Olej, pilśnia, 28,5 x 32 cm
Dedykacja l.d.: Immer bei Dir | K.T.; sygnowany na odwrocie: Bert 64 r
BYTOMSKI Engelbert (XX w.)
olej, płótno, 72 x 85 cm;
sygn. p.d.: Bert / 73
sygn. na odwrocie: Engelbert Bytomski / Bert / 1973