BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
drewno polichromowane, metal, wys. 102 cm,
sygn.: S. Borzęcki 06.
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
Drewno polichromowane, metal, wys. 102 cm,
sygn.: S. Borzęcki 06.
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
drewno, olej/płótno
102 x 82 x 12 cm
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)