EYSYMONT Halina (ur. 1932)
cena wywoławcza: Wykup abonament
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej, płótno, 97 × 73 cm
sygn. i dat. u dołu: HALINA EYSYMONT 63
na odwrocie na płotnie ołówkiem: "Idole" / 97 × 73
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej na płótnie,
50 x 100 cm,
sygnowany p.d. "HALINA EYSYMONT 64", na krośnie napisy autorskie; na odwrocie, na płótnie, kartki wystawowe: ZPAP oraz - zniszczona - CBWA w Warszawie.
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
NOCNY PEJZAŻ (BIAŁOWIEŻA), 1973
olej na płótnie,
61 x 72 cm,
sygnowany l.d. "HALINA EYSYMONT", na krośnie autorskie informacje o obrazie.
[tu: krótki biogram z katalogu aukcji 15.XII.2005, poz.48]
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej na płótnie,
35,5 x 50 cm,
sygnowany u dołu "H. Eysymont 63"
oraz na odwrocie ręką artystki dane o obrazie. Kartka ewidencyjna z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych.
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej na płótnie, 63 x 88 cm,
sygnowany l. d. "Halina Eysymont `76"
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej na płótnie , 63 x 88 cm, sygnowany l.d. "Halina Eysymont 76"
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej na płótnie, 35,5 x 50 cm,
sygnowany u dołu "H. Eysymont 63" oraz na odwrocie ręką artystki dane o obrazie. Kartka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych.
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej na płótnie, 60 x 50 cm,
sygnowany u dołu "H. Eysymont", na odwrocie ręką artystki dane o obrazie oraz uszkodzona kartka ewidencyjna z galerii
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej na płótnie, 97 x 72,8 cm, sygnowany u dołu "HALINA EYSYMONT 63", na odwrocie na płótnie ołówkiem "Idole / 97 x 73", resztki nalepki.
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej, płótno, 50 x 61 cm
EYSYMONT Halina (ur. 1932)
olej na płótnie, 97 x 72,8 cm, sygnowany u dołu "HALINA EYSYMONT 63", na odwrocie na płótnie ołówkiem "Idole / 97 x 73", resztki nalepki