FRATIN Christophe (1801 Metz - 1864 Le Raincy)
koń w cwale; jeździec lewą ręką trzyma wodze, w prawej - wznosi szpicrutę; rzeźba osadzona nad podstawą na 4-grannym wsporniku; podstawa wydłużona, zamknięta łukowo na obu końcach; krawędzie profilowane, wierzch fakturowany, z sygnaturą: "FRATIN";
brąz, odlew patynowany; wys.47,5 cm, dł. 62,5 cm, szer. 22 cm.
Francja, odlew k. XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz, odlew patynowany;
wys.47,5 cm, dł. 62,5 cm, szer. 22 cm.
Francja, odlew k. XIX w.
brąz patynowany (podstawa z szarego żyłkowanego marmuru)
wys. 68 cm, szer. podstawy 43 cm;
sygn. na podstawie: FRATIN
brąz patynowany na zielono i lakierowany;
wys. 15 cm., szer. 29 cm.
Sygn. na podstawie: FRATIN.
brąz patynowany (podstawa z szarego żyłkowanego marmuru), wys. 68 cm, szer. podstawy 43 cm;
sygn. na podstawie: FRATIN
Rze¼ba myśliwego jadącego stępa konno, przytrzymującego sokoła wzbijającego się do lotu; przez kolana przełożona strzelba, u boku bukłak, do siodła przytroczona upolowana zwierzyna. Dzieła o tematyce łowieckiej były typowe dla salonowej rze¼by europejskiej końca XIX w.
sygn. na podstawie: FRATIN
Brąz patynowany; wys. 36 cm
Sygnowany na podstawie: FRATIN