DANDINI Pietro (1646 - 1712)
Salomon przyjmujący królową Saby
olej, płótno dublowane,
87 x 115 cm;
cena wywoławcza: Wykup abonament
DANDINI Pietro (1646 - 1712)
olej, płótno dublowane, 87 x 115 cm;
Literatura obrazu: Z. Waśbiński, Gdański obraz Pietra Dandiniego Królowa Saby z wizytą u Salomona - bozzetto do obrazu z florenckiej kolekcji Marchi w: Artyści włoscy w Polsce w XV - XVIII w., pod red. J. A. Chrościckiego i R. Sulewskiej, Warszawa 2004, s. 229-236 S. Majoch, Salomon przyjmujący królową Saby Pietra Dandiniego. Prace badawcze i konserwatorskie, w: "Biuletyn Informacyjny Konserwatorów Dzieł Sztuki, t. 14, Nr 3-4 (54-55), 2003, s. 93-95.
DANDINI Pietro (1646 - 1712)
DANDINI Pietro (1646 - 1712)
WIZYTA KRÓLOWEJ SABY U SALOMONA
Olej, płótno dublowane;
87 x 115 cm
Literatura:
Z. Wa¼biński, Gdański obraz Pietra Dandiniego Królowa Saba z wizytą u Salomona - bozzetto do obrazu z florenckiej kolekcji Marchi (w:) Artyści włoscy w Polsce w XV - XVIII wieku, pod red. J. A. Chrościckiego i R. Sulewskiej, Warszawa 2004, s. 229-236. S. Majoch, Salomon przyjmujący królową Sabę Pietra Dandiniego. Prace badawcze i konserwatorskie, "Biuletyn Informacyjny Konserwatorów Dzieł Sztuki", t. 14, nr 3-4 (54-55), 2003, s. 93-95.
DANDINI Pietro (1646 - 1712)
DANDINI Pietro (1646 - 1712)
SALOMON PRZYJMUJĄCY KRÓLOWĄ SABY
Literatura obrazu:
Z. Waźbiński, Gdański obraz Pietra Dandiniego Królowa Saba z wizytą u Salomona - bozzetto do obrazu z florenckiej kolekcji Marchi w: Artyści włoscy w Polsce w XV - XVIII w.,
pod red. J. A. Chrościckiego i R. Sulewskiej, Warszawa 2004, s. 229-236
S. Majoch, Salomon przyjmujący królową Sabę Pietra Dandiniego. Prace badawcze i konserwatorskie, w: "Biuletyn Informacyjny Konserwatorów Dzieł Sztuki, t. 14, Nr 3-4 (54-55), 2003, s. 93-95.
DANDINI Pietro (1646 - 1712)
DANDINI Pietro (1646 - 1712)