SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Kościół Św. Wojciecha na Rynku Krakowskim
olej, płótno, 50 x 35 cm,
sygn. l.d.: H.Sajdak
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Port morski w Łebie, lata 70. XX w.
akwarela, tusz, ołówek, papier; 19 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H.S. (monogramem);
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
olej, tektura, 28,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Sajdak.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Kościół św. Barbary w Krakowie, ok. 1966
akwarela, papier naklejony na tekturę, 26,5 x 21,5 cm,
sygn. l.d.: H. Sajdak.
Na odwrocie sygnatura i autorski tytuł długopisem: Kraków / Kościół św. Barbary / Henryk Sajdak, oraz napis ołówkiem: 233/66 / 300,-
*opłata droit de suite.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier, 55 x 44 cm, sygn. p.d.: H.Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier, 31 x 47,5 cm, sygn. l.d.: H. Sajdak, opisany na odwrocie: Tatry / Mnich nad Morskim Okiem
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 39 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H.Sajdak.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela/papier, 8,8 x 13 (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'H.S.'
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Dolina Kościeliska latem, 1968 r.
akwarela/papier, 8,5 x 14 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'H.S.'
datowany i opisany na odwrociu: 'Kościelisko | 68'
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier,
18,5 × 22,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: H. Sajdak/75
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela/papier, 9,5 x 13,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'H.S.'
datowany i opisany na odwrociu: 'Dolina Kościeliska | 1967'
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Kościelisko - Nędzówka, 1967 r.
akwarela/papier, 8,5 x 14,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'H. S.'
datowany i opisany na odwrociu: 'Kościelisko - Nędzówka | 1967'
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela/papier, 29 x 39.50 cm (w świetle passe - partout), oprawiony, sygnowany l.d: 'H. Sajdak'
*opłata droit de suite
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Kościół św. Wojciecha w Krakowie
sygn. l.d.
akwarela, papier/tektura
29.5x39.5 cm
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Kościół św. Wojciecha w Krakowie, ok. 1960
akwarela, papier; 29,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, papier, 29 x 39 cm,
sygn. l.d.: H. Sajdak.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Nad górskim potokiem - Dolina Strążyska
akwarela, papier; 24 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Sajdak;
na odwrocie napis długopisem: Dolina Strążyska / Henryk Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier; 26,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, karton; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, papier, 41 x 52,5 cm,
sygn. p.d.: H Sajdak.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
DOLINA OLCZYSKA W TATRACH, 1974
Olej, płótno; 50 x 72 cm
Sygnowany p.d.: H. Sajdak; sygnowany i opisany na odwrocie
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, karton; 50 x 65 cm
Sygnowany p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, karton, 44 x 54 cm
Sygnowany l.d.: H. Sajdak | 20
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
PEJZAŻ TATRZAŃSKI Z CHATĄ NA SKRAJU LASU
Akwarela, karton, 63 x 50 cm
Sygnowany p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, ołówek, papier, 41 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: H. Sajdak
na odwrocie autorski napis: Rabka Zdrój
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, ołówek, papier
47 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
WIDOK NA WAWEL Z BRAMĄ PÓŁNOCNO-WSCHODNIĄ, KURZĄ STOPKĄ I WIEŻĄ ZYGMUNTA III
akwarela, ołówek, papier
38 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Z KAZIMIERZA DOLNEGO NAD WISŁĄ
akwarela, ołówek, papier
47,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: H. Sajdak
Na odwrocie - na oprawie - odręczny napis: 1 [w kółku] oraz Kazimierz Dolny n / Wisłą
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
ULICA KANONICZA Z WIDOKIEM NA WAWEL, 1980
akwarela, ołówek, papier
52 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: H. Sajdak | 80
Na odwrocie - na oprawie - odręczny napis: KRAKÓW | ul. Kanonicza | widok na Wawel.
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Widok na Barbakan i Bramę Floriańską
akwarela, papier, 26 x 36,5 cm,
sygn. l.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Widok na Wawel z ulicy Kanoniczej, ok. 1970
akwarela, papier;
35 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Widok na Sukiennice w Krakowie
akwarela, papier; 18,8 x 23,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier; 48 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Katedra na Wawelu - widok od ulicy Kanoniczej
akwarela, papier, 35 x 29 cm, sygn. l.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Hala Gąsienicowa Zielone Stawki
akwarela, papier, 38,5 x 29 cm,
sygn. l.d.: H. Sajdak na odwrocie autorski opis tatry Hala... oraz podpis Henryk Sajdak 1976
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Gmach Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
sygn. p.d.
akwarela, papier
29x38 (w świetle passe-partout )
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier,
55 x 44 cm;
sygn. p. d.: H.Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, papier; 29,5 x 39,3 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, papier; 19,5 x 24,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, kredka, papier, 38 x 28,5 cm,
sygn. p.d.: H.Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, kredka, papier, 37,7 x 27,5 cm,
sygn. p.d.: H.Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Akwarela, kredka, papier, 38,5 x 27,5 cm,
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
Widok na Wawel od strony ul. Kanoniczej
Akwarela, kredka, papier, 37,5 x 27,7 cm,
sygn. l.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier, 44 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 32,3 x 47,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. l.d.: H.Sajdak
Na odwrocie na tekturze napis: Kraków / Sukiennice oraz nr 34
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier,
44 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
akwarela, papier,
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
sygn. p.d.: H. Sajdak
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. p.d.: H. Sajdak