BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
akryl / płótno
81,5 × 100 cm
sygnowany na odwrociu monogramem: JB i datowany 90 nalepka autorska z opisem pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
sygn. dat. na odwrociu
technika mieszana, płótno
30x30 cm
BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
sygn. dat. na odwrociu
technika mieszana, płótno
46x38 cm
BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
akryl/płótno, 81,5 x 100 cm
sygnowany na odwrociu monogramem i datowany: '90'
na odwrociu nalepka autorska z opisem pracy
BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
sygn. na odwrociu
olej, pilśnia
33.4x33.4 cm
BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
46.5x46.5
BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
akryl, płótno, 46,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: GODŁO "ROT" / ..... 1975 oraz nalepka autorska na blejtramie
BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
sygnowany, datowany na odwrociu
akryl, płótno
27x33
BIGOSZEWSKI Jacek (1945-1997)
akryl, płótno
110x110