BLEKIEWICZ Zbigniew (ur. 1957 Gdańsk)
olej, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: Z. Blekiewicz 2018
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 70 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: ‘ZbBlekiewicz ‘18’
olej na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany na odwrocie: ‘Zbigniew Blekiewicz’
olej na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany na odwrocie: ‘Z. Blekiewicz ‘18’
olej, płótno, 100 x 122 cm
olej, płótno, 70 x 90 cm
olej na płótnie, 80x100cm.
Sygnowany na odwrocie: ‘2017, Zbigniew Blekieiwcz’
olej, płótno, 40 x 60 cm
olej, płótno, 40 x 60 cm
olej na płótnie, 50x60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ZbBlekiewicz’14 "Z notatników" olej 50x60 "Terrarum"’
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d. Z.Blekiewicz
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.
Bez tytułu, Z cyklu Dwoistości
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 46 x 55 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
Z cyklu "Pierwszy Poruszyciel"
olej, płótno, 65 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 100 cm
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 160 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
olej płótno, 110 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 50 x 70 cm ,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 100 cm ,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 160 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 110 x 140 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno,
90 x 110 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno;
40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie