GUBERNAT Anna (ur. 1984, Gliwice)
Bez tytułu z serii Get away from it all to paradise, 2008
olej, płótno, 80x65 cm
opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT BEZ TYTUŁU (Z SERII "GET AWAY FROM IT ALL TO PARADISE"), OLEJ NA PŁÓTNIE, 2008
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 80x65 cm
olej, płótno, 80x65 cm
olej, płótno, 80x65 cm
olej, płótno, 80x65 cm
olej, płótno, 80x65 cm
olej, płótno, 73x92 cm
opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT UNTITLED (EVA) 2014
bez tytułu (z serii Get Awey from It all to Paradise), 2008
olej, płótno, 65x80 cm
opisany na odwrocie: Ania Gubernat bez tytułu, olej na płótnie, 2008
akryl, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT 2010
olej, płótno, 65x81 cm
opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT, 2008
olej, płótno, 70x50 cm
olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
bez tytułu (z serii Get Away from It all to Paradise), 2008
olej, płótno, 80x65 cm
Get away from it all to Paradise, 2008 r.
olej/płótno, 65 x 80 cm
opisany na odwrocie: Ania Gubernat 2008
Bez tytułu (z serii Get Awey from It all to Paradise), 2008
olej, płótno; 65x81 cm
opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT BEZ TYTUŁU (z serii "GET AWEY FROM IT ALL TO PARADISE") OLEJ NA PŁÓTNIE, 2008
bez tytułu, z cyklu Kiedy śpię, śpię, 2012
olej, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: ANIA GUBERNAT BEZ TYTUŁU (Z SERII "KIEDY ŚPIĘ ŚPIĘ"), OLEJ NA PŁÓTNIE, 70X70, 2012
BEZ TYTUŁU (Z SERII: KIEDY ŚPIĘ ŚPIĘ), 2012
olej, płótno, 70 x 70 cm
sygn. na odwrocie: BEZ TYTUŁU (Z SERII "KIEDY ŚPIĘ ŚPIĘ"), OLEJ NA PŁÓTNIE 70 x 70,2012/ANIA GUBERNAT
olej, płótno, 90 x 70,
sygn, na odwrocie : Anna Gubernat, 2010
olej, płótno,
115 x 110 cm
olej, płótno, 50x115,5 cm
olej na płótnie
91x67