CZYNCIEL Celestyn (1858 Kraków - 1924 Kraków)
olej, płótno dublowane; 144 x 113 cm;
sygn. dat. i opis l. d.: Celest. Czynciel / Kraków 1888
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bukiet z bratków i paproci, 1902 r.
olej/płótno, 44 x 74,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: `Celestyn Czynciel | Kraków 1902`
Kwiaty w niebieskim wazonie (1913)
sygnowany, datowany p.g.
pastel, papier
29.5x19.3 (w św.p-p)