SMACZYŃSKA Bożena
olej na płótnie, 33 x 50 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMACZYŃSKA Bożena
Dyptyk: Chata I, Chata II, 2000 r.
akwarela, piórko, 21 x 31,5 cm, sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
olej/papier, 29,5 x 46 cm, sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
Z cyklu: Żywioły- Wicher, 1982 r.
olej/płótno,
62 x 81,5cm,
sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
Tryptyk Jesienne drzew I, II, III
olej/papier
12 x 21 cm. sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
pastel suchy,
34 x 37,5 cm,
sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
tempera/papier,
50 x 70 cm,
sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
olej/karton, 36 x 56 cm, sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
olej/karton, 40 x 54 cm, sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
olej/płyta, 37 x 53 cm, sygn.
SMACZYŃSKA Bożena
olej/płótno,
40 x 30 cm,
sygn.