BOHUSZ-SZYSZKO Marian (1901 Trokienniki - 1995 Londyn)
olej, tektura, 56 x 45 cm,
sygn. p.d.: zSzyszkoBohusz
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 51 x 41 cm, sygn. monogramem wiązanym l.d.: MB, na odwrocie dopisek: Marian Bohusz-Szyszko
Teka 37,5 x 27 cm, zawierająca karę tytułową i 16 plansz oraz studium Stefanii Zahorskiej Malarstwo religijne Mariana Bohusza-Szyszki w wersjach: polskiej i angielskiej. Londyn 1953 Nakładem Społeczności Akademickiej U. S.B. w Londynie. Druk Oficyny Stanisława Gliwy ("który także wytłoczył tekst i plansze na tyglu").
AUTOPORTRET W MUNDURZE, 1939-1945
olej na tekturze,
40 x 31,5 cm,
sygnowany na odwrocie (na tekturze) ołówkiem "MSzyszko Bohusz" (l.g.)
SZKIC DO PORTRETU CZESŁAWA PRZYBYSLKIEGO, 1940 r.
Papier, ołówek;
59,4 x 41,8 cm.
Sygnowany monogramem wiązanym: MB | 1940
Na odwrociu napis ręką artysty "Szkic" | do portretu Cz. Przybylskiego | Marian Szyszko Bohusz