BIAŁY Mirosław (Miro) (ur. 1966r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dziewczyna w moherowym berecie, 2014r.
olej/płótno 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "DZIEWCZYNA W | MOHEROWYM | BERECIE", | NR 2 | Miro | Biały ROK | 2014 | 60 x 80'
Anna, Akt na czerwonym fotelu, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '80 x 60 | "Anna" "AKT na czerwonym fotelu" | Miro | Biały | ROK 2015'
Magik nr.2"Mamona szalona", 2012 r.
olej/płótno, 55 x 45 cm,
sygnowany l.d: 'Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magik nr 2 | "Mamona szalona | Miro Biały | ROK 2012"'
olej/płótno, 50 x 50 cm, oprawiony,
sygnowany l.d: ' Miro Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' JESTEM TAKA | PIĘKNA JESTEM | Miro Biały | Rok 2012 | 50 x 50'
Naga z pomarańczową parasolką, 2013 r.
olej/płótno, 61 x 30 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Miro | Biały',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Naga z | pomarańczowym | parasolem | Miro | Biały | ROK 2013 | 61 X 30'
olej/płótno, 50 x 45 cm,
oprawiony, sygnowany l.d:' Miro | Biały" sygnowany i datowany na odwrociu: "Lubię to" | Miro | Biały | rok 2012'
HULA HOP CZYLI LAJKI DLA CIEBIE, 2018
olej na płótnie, 60 x 45 cm
Jestem nastawiona optymistycznie, 2012 r.
technika własna/płótno, 50 x 40 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'Miro Biały' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'JESTEM | nastawiona | optymistycznie | Miro Biały ROK | 2012 | 40 x 50'
linoryt, odbitka 7 z 25, 40 x 30 cm
olej/płótno, 50 x 45 cm, oprawiony,
sygnowany l.d:' Miro | Biały",
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Lubię to" | Miro | Biały| ROK 2012'
olej na płótnie, 100 x 70 cm
KOT POLSKI ALBO INDONEZYJSKI, 2018
olej na płótnie, 80 x 60 cm
olej, płótno, 110.00 x 70.00 cm
sygn. p.d.: MIRO BIAŁY, opisany na odwrocie: "To takie proste" Miro Biały Rok 2017
Olej na płótnie, 94 x 137 cm
Olej na płótnie, 134 x 81 cm
olej na płótnie, 110x70cm
Przechodzi ludzkie pojęcie, 2016
Olej na płótnie, 131 x 86 cm
Olej na płótnie, 143 x 93 cm
Olej na płótnie, 137 x 102 cm
Samotna naga i pijąca, 1999 r.
olej/płótno, 103 x 84 cm
sygnowany l.d.: 'MIRO | BIAŁY'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'samotna | naga i pijąca | MIRO | BIAŁY 1999'
olej na płótnie, 90x55cm.
Sygn. p. d. róg
Olej na płótnie, 132 x 86 cm
Olej na płótnie, 80 x 60 cm
Olej na płótnie, 110 x 70 cm
Zachód słońca nad Morzem Czarnym, 2016
Olej na płótnie, 110 x 70 cm
Nie ma się czego bać, Adolfie, 2016
Olej na płótnie, 110 x 73 cm
olej, płótno; 98 x 78 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mirosław Bialy / 1989 / Demonstration / nr 2
Olej na płótnie, 45 x 60 cm
Naga z pomarańczowym parasolem, 2013,
olej, płótno, 61 x 30 cm, praca oprawiona
Olej na płótnie, 45 x 55 cm
Olej na płótnie, 45 x 55 cm
Najpiękniejszy obraz na świecie, 2013
Olej na płótnie, 40 x 50 cm
Anioł, którego rozbolała głowa, 2015
Olej na płótnie, 110 x 80 cm
Olej na płótnie, 110 x 70 cm
olej na płótnie, 110 x 70 cm
olej na płótnie, 46 x 56 cm
olej na płótnie, 50 x 40 cm
Uśmiech dla wszystkich, 2000 r.
olej/płótno, 100 x 135 cm
sygnowany p.d.: `Miro | Biały`
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu
Mały chłopiec i służący więksi, 1999 r.
olej/płótno, 94 x 72 cm
Powrót synów marnotrawnego narodu, 1999 r.
olej/płótno, 90,5 x 83 cm
sygnowany l.d.: `Miro | Biały`
sygnowany, datwowany oraz tytuł autorski na odwrociu
Stary człowiek i jeszcze morze, 1999 r.
olej/płótno, 84 x 84 cm
Marsz agentów domagających się poklasku, 2005 r.
olej/płótno, 90 x 100 cm
na odwrociu sygnowany, datowany, tytuł autorski oraz: `CIA nadchodzi | "Czy bycie obecnym rozwiąże nasze problemiki?"
olej/płótno, 135 x 96 cm
olej/płótno, 100 x 70 cm
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i tytuł autorski na odwrociu
olej/płótno, 135,5 x 80 cm
sygnowanyl.d.: `Miro | Biały`
Nasz piękny domek z kart, 2003 r.
olej/płótno, 136 x 81 cm
Dyktatorka mody Ewa M., 2002 r.
olej/płótno, 134 x 70 cm
olej/płótno, 94 x 62 cm
olej/płótno, 136 x 81 cm
olej/płótno, 134 x 80 cm
Zuchwała kradzież z muzeum w Bagdadzie, 2003 r.
olej/płótno, 136 x 81 cm
Wszyscy jesteśmy prawie równi, 2006 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
Wszyscy chcą złapać mnie za guzik, 2006 r.
olej/płótno, 134 x 82 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski
olej/płótno, 105,5 x 61 cm
sygnowany l.d.: `Miro| Biały`
Oparcie w tradycyjnych wartościach, 2001 r.
olej/płótno, 125 x 70 cm
sygnowany, datowany, tytuł autorski na odwrociu oraz opis: `Wirtualny świat`
Taki mały pieniążek do podziału, 2000 r.
olej/płótno, 136 x 93 cm
olej/płótno, 135 x 95 cm
olej na płótnie
87 x 142 cm
olej na płótnie
123 x 77 cm
DZIEWCZYNA W ŻÓŁTYM KAPELUSZU, 2000
Olej, płótno; 121 x 59 cm
Sygnowany l. d.: Miro Biały