BOROWSKA-SIEROSZEWSKA Barbara (ur. 1935r. Warszawa)
olej na płótnie, 80 x 65 cm,
sygnowany i datowany na odwrocie "Barbara Borowska", tamże tytuł obrazu i rok.
Z pracowni artystki.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAUŁEK (Stare Miasto), l. 90-te XX w.
olej na płótnie, 33 x 27 cm,
sygnowany p.d. "B. Borowska" i na odwrocie, na płótnie: "Barbara Sieroszewska-Borowska" i tytuł obrazu.
Z pracowni artystki.
olej na płótnie, 60 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrocie "Barbara BOROWSKA", także tytuł i rok.
Z pracowni artystki.
olej na płótnie, 80 x 65 cm,
Z pracowni artystki.
olej na płótnie, 60 x 80 cm, sygnowany p.d. "B. Borowska".
Reprodukowany: Barbara Sieroszewska-Borowska, Warszawa 2006.
Z pracowni artystki.