DUDEK Ryszard ur. 1947
Kompozycja w fioletach, 1999 r.
olej/płótno, 101 x 115 cm
na odwrociu sygnowany i datowany l.d.: `R. DUDEK 1999`
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUDEK Ryszard ur. 1947
olej/płótno,
101 x 115 cm
sygnowany i datowany l.d.: `R. DUDEK 1999`
na odwrociu nalepka autorska
DUDEK Ryszard ur. 1947
DUDEK Ryszard ur. 1947
DUDEK Ryszard ur. 1947
DUDEK Ryszard ur. 1947