WARAS Mariusz (ur. 1978, Gdynia)
spray, szablon, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: '"M-CITY 1000" | MARIUSZ WARAS 2017 | [sygnatura]'
cena wywoławcza: Wykup abonament
karton, szablon, spray
91 x 158 cm
sygnowana na odwrocie
2018
Technika: akryl na płótnie
Data powstania: 2014
Wymiary: 100 x 150 cm
szablon, spray, akryl, płótno, 100 x 150 cm
akryl na płótnie
81 x 100 cm
akryl na płótnie
100x140
akryl, płótno,
200 x 140 cm