BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
Olej, metal, płótno, 20 x 20 cm,
sygn. p.g.: IwB 2016.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal na płótnie
60 x 80 cm
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal, płótno, 2004, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: IMB 2004; na odwrocie dane artysty i obrazu.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
Opowieści o winie i chlebie - obraz 2
olej, płótno, 38 x 101 cm,
sygn. l.d.: IwB
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal na płótnie
70 x 90 cm
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
Kilim z martwą naturą, 2013 r.
olej, metal/płótno, 50 x 100 cm, sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
Nieznana pieśń wiosennego morza, 2009 r.
olej/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej na płótnie, metal
73 x 92 cm
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
Kamień filozoficzny El Greca, 2010 r.
olej
metal/płótno
90 x 60 cm
sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej/złoto/metal/akryl,
65 x 55 cm,
sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
Delikatny kamień tego roku, 2009 r.
olej,
technika mieszana/płótno,
80 x 80 cm,
sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal
50 x 65 cm
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej/płótno
80 x 100 cm
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej/płótno, 65 x 95 cm, sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
OLEJ, METAL
54x73
2007
J u B 2007
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal/płótno,
65 x 50 cm,
sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal/płótno,
90 x 50 cm,
sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej. metal, płótno
100x70 cm