JĘDRZEJAK Jerzy Wiktor (1956 Kalisz - 2024)
Olej, płótno naklejone na tekturę; tryptyk oprawiony w starą ramę okienną, wymiar całkowity 150 x 50 cm
Sygnowany na dolnej kwaterze d. Viktor J. Jędrzejak 2000
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARTWA NATURA Z WIEJSKĄ CHATĄ, 1997
olej na płótnie na płycie pilśniowej, 30 x 70 cm
olej/płótno naklejone na płytę pilśniową, 34,5 x 34 cm
sygnowany i datowany p. d.: `96 W. J. Jędrzejak`
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
olej/płyta,
54 x 111 cm (wraz z ramą autorską)
sygnowany p. d.: `Viktor J. Jędrzejak`
Martwa natura z zabawkami - dyptyk współoprawny, 1996 r.
olej/płótno naklejone na płytę,
2 x 34 x 36,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `V. J. Jędrzejak 96`
Martwa natura z gliniakami i jabłkiem, 1996 r.
olej/płótno nalepione na płytę pilśniową,
17 x 23 cm
sygnowany i datowany p. d.: `V. J. J. 96`
Martwa natura przy piecu, 1996 r.
17 x 23 cm
sygnowany i datowany p. śr.: `V. J. J. 96`
olej na płycie
56 x 64 cm
sygnowany u dołu "Viktor Jerzy Jędrzejak 2000" (pismem rozstrzelonym)
rama autorska
olej na płótnie naklejonym na deskę, 92 x 27,5 cm (wymiar z ramą okienną), sygnowany u dołu "Viktor Jerzy Jędrzejak"
olej na płótnie naklejonym na deskę, 101 x 53,5 cm (wymiar z ramą okienną), sygnowany u dołu "Viktor Jerzy Jędrzejak"