DUDZICKI Ryszard ur.1930
drzeworyt/bibułka japońska, 43,5 x 31 cm w św. p. p.
sygn. i dat. p. d.: `R. Dudzicki 1960 r.` l. d.: ` "Melancholia" drzeworyt` i śr. d.: `1/20`
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUDZICKI Ryszard ur.1930
linoryt, 45,2 x 29,9 cm,
sygnowany oł. pod. ryc. "`Piłkarz` 2/30 R. Dudzicki 62 r."
DUDZICKI Ryszard ur.1930
serigrafia na papierze żeberkowym, 34 x 29,7 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "R. Dudzicki 1960 r.",
l.d. "Gra w szachy" i u dołu
po środku "Serigrafia 2/5"
DUDZICKI Ryszard ur.1930
serigrafia/papier
35 x 30 cm
sygnowany p. d.: R. Dudzicki 1960 r.
DUDZICKI Ryszard ur.1930
DUDZICKI Ryszard ur.1930
akwaforta/papier
36,5 x 28 cm
DUDZICKI Ryszard ur.1930
akwaforta, papier
37,5 x 29,5 cm
DUDZICKI Ryszard ur.1930
linoryt, 27 x 30 cm
sygn. ołówkiem p.d.: "R.Dudziński 1967 r.", l.d.: "Ikar", na środku: 10/20
DUDZICKI Ryszard ur.1930
akwaforta, 32 x 24 cm
sygn. ołówkiem. p.d.: "R.Dudzicki 1960 r.", p.d.: "Jeźdźcy", na środku: 3/10