OSTROWSKI Jan Bonawentura (ur. 1946)
Dziewczyna na tle pejzażu, 2019r.
olej/płótno, 100 x 81 cm,
sygnowany l. d.: 'BoNaVeNTuRa',
oprawiony (108 x 88 cm z ramą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie, 100 cm x 81 cm
olej/płótno, 81 x 100 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: "BONAVENTURA"
DZIEWCZYNA Z KIELICHEM WINA, 2019
olej na płótnie, 70 x 60 cm
olej/płótno, 70 x 60 cm,
sygnowany na odworciu 'Bonaventura'
olej na płótnie, 100 x 81 cm
olej na płótnie, 70 x 60 cm
olej/płotno, 70 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'Bonawentura'
olej na płótnie, 70 x 60 cm
DZIEWCZYNA Z WINOGRONAMI, 2018
olej na płótnie, 70 x 60 cm
olej na płótnie, 70 x 60 cm
olej na płótnie, 130 x 110 cm
olej na płótnie, 70 x 60 cm
Olej na płótnie, 70 x 60 cm
olej na płótnie
116 x 89 cm
Olej na płótnie, 70 x 60 cm
Olej na płótnie, 100 x 81 cm
Olej na płótnie, 70 x 60 cm
Olej na płótnie, 70 x 60 cm
Olej na płótnie, 81 x 100 cm
Olej na płótnie, 70 x 60 cm
Olej na płótnie, 70 x 60 cm
Olej na płótnie, 70 x 60 cm
Olej na płótnie, 70 x 60 cm
olej na płótnie
38 x 46 cm
olej na płótnie
89 x 116 cm
olej, płótno;
81 x 65 cm;
sygn. l. d.: bonawentura
na blejtramie napis: Jan Bonawentura Ostrowski
Olej/akryl/płótno
114 x 146 cm
Obraz z galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
olej na płótnie
76 x 101 cm
Arlekin z wiolonczelą, 2009 r.
olej/płótno,
100 x 80 cm
olej
75 x 60
olej / płótno, 40 x 50 cm, sygn.
olej, płótno, 90 x 100 cm;
sygn. l. d.: Bonawentura