GAŁKOWSKI Stefan (1912 Warszawa - 1984 Kraków)
akwarela, papier; 71,5 x 97 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Gałkowski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Znaki zodiaku i Parki, lata 60. XX w.
gobelin wełniany, 250 x 120 cm
na odwrociu u dołu wszywka z płótna: ‘PROJEKT I WYKONANIE | WŁASNORĘCZNE | ART. MAL. STEFANA GAŁKOWSKIEGO | TYTUŁ GOBELINU: | “ZNAKI ZODIAKU I PARKI" | FORMAT: 250 X 120 cm’
drzeworyt, bibuła, 30,5 x 21 cm,
sygn. i dat. l.d.: S.Gałkowski
węgiel, papier; 50 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.
Święty Jerzy walczący ze smokiem, 1969
akryl, płyta wiórowa; 54,3 x 50,5 cm;
MARTWA NATURA Z BEGONIĄ W DONICZCE, CUKIERNICĄ i JABŁKAMI, l. 40-te XX w.
olej na płótnie, 78 x 67 cm,
sygnowany p.g. "S. Gałkowski"
Drzeworyt na bibule; wym.: 305 x 210 mm; sygn. oł. l.d.: S. Gałkowski 1933.
olej, płyta,
40 x 38 cm;
sygn. p. d. na brzegu: St. Gałkowski;
Na odwrocie dedykacja: Panu Mgr Marianowi Rolewiczowi / Stefan Gałkowski
Martwa natura z filiżanką i figurką, lata 40. XX w.
Olej, płótno;
wym.: 66,5 x 56 cm;
sygn. p.g.: Stefan Gałkowski.
olej, płyta,
40 x 38 cm;