AUTOR nieznany (1 połowa XX w.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
niesygnowany
olej, tektura
18x36
Kiedy wreszcie nadejdzie pokój
Tusz/papier, 26 x 15 cm
Na odwrocie napisy ołówkiem: "Naggen 1917 : 15 | 12 cm bud | Rego Hultquist | NAR FREDEN ANTLIGEN KOMMER | "Vad har jug har uts gore a har mader | ju keden kan eriga freren."
Carl - Teodor Löfstad: En gammal Kapten?
Sygnowany czarnym tuszem p.d.: "C.M.F."
Tusz/papier, 31,4 x 25
Projekt okładki do magazynu.
Sygnowany p. d.: sygnatura nieczytelna
Olej/płótno, 58 x 83 cm
Olej/płótno dublowane, 50 x 70 cm
SĄD OSTATECZNY - DYSPUTA APOSTOŁÓW
Olej, złota farba, płótno
101,5 x 130 cm
olej na tekturze, 17,5 x 23 cm
sygn. p.d. nieczytelna
Widok na Plac Zamkowy w Warszawie
akwarela, ołówek na papierze, 16 x 19,5 cm