HLAVATÝ Pavel (ur. 1943)
litografia barwna (odbitka 44 /ze 100), papier; 22 x 12 cm na arkuszu 32 x 17 cm;
sygn. ołówkiem pod kamieniem: PHlavaty; tamże numer i liczba odbitek oraz data powstania.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HLAVATÝ Pavel (ur. 1943)
litografia barwna, papier; 47 x 35 cm na arkuszu 60 x 46 cm;
sygn. ołówkiem pod kamieniem: P Hlavaty; tamże numer i liczba odbitek oraz data powstania.
odbitka 48 z 83.
HLAVATÝ Pavel (ur. 1943)
akwaforta, 18 x 18 cm
sygn. ołówkiem, p.d.: "13/68 Pavel Hlavaty 1989", po lewej: "Leda z Labuti"
HLAVATÝ Pavel (ur. 1943)
akwaforta, 19 x 19 cm
sygn. ołówkiem, p.d.: "22/68 Pavel Hlavaty"
HLAVATÝ Pavel (ur. 1943)
akwaforta, 13 x 13 cm
sygn. ołówkiem, p.d.: "Pavel Hlavaty"