HUBERT Barbara (ur. 1974, Rzeszów)
olej na płótnie
100 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Barbara Hubert 2015/10
olej, płótno
79 x 99 cm
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80x90 cm
opisany na odwrocie: "Brzeg" Barbara J. Hubert 2015/7
olej, płótno, 50x65 cm
opisany na odwrocie: Barbara Hubert "Pejzaż" 2015
olej, płótno, 30x50 cm
Opisany na odwrocie: "PLAŻA XIII" BARBARA HUBERT 2013
olej na płótnie
100 x 80 cm
olej/płótno, 80x100 cm
sygn. na odwrocie: MORZE 11/BARBARA/HUBERT/B/2012
olej/płótno
60 x 60 cm
olej, płótno,
60 x 80 cm;
opisany na odwrocie: "ISLANDIA" / BASIA / HUBERT / 2007BH (monogram wiązany)