SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
kolaż na papierze, kopia nr. 3, sygn.
54 x 54 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
odlew, aluminium, stal, 26 x 23 x 6 cm, 2008
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
kolaż, 30 x 30 cm, 2012
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
płótno olej, 100/100 cm,
opisana na odwrocie: MANDALA PISTACJOWA SIPOWICZ 2001 100x100 CM
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
foto/collage, 50 x 50 cm
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
akryl, płótno
100x100 cm
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
Odlew stal
10x10 cm
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
odlew, żelazo, aluminium;
wys. 16 cm;
sygn. na spodzie monogramem: KS
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
odlew stalowo-aluminiowy,
17 x 15 x 5 cm,
sygn. na spodzie: K.S VI
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
Odlew numerowany
30/20 cm
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
odlew, żelazo, aluminium;
wys. 15 cm, sygn. na spodzie: KS III
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
odlew, żelazo, aluminium;
wys. 15,5 cm, sygn. na spodzie: KS IV
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
odlew, żelazo, aluminium;
16 cm, sygn. na spodzie: KS II
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
odlew, żelazo, aluminium;
wys. 21 cm, sygn na spodzie: KS
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
rzeźba metalowa (stop aluminium stal)
20x15 cm
2005
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
zestaw 8 rze¼b, odlewy stalowo-aluminiowe, wym. ok. 26 x 23 x 5 cm; sygn. i numerowane
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
zestaw 6 rze¼b
aluminium, różne wymiary 13-25 cm;
sygn. K.S. i numerowane
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
SIPOWICZ Kamil (ur. 1954)
zestaw 6 rze¼b
sygn. K.S. i numerowane