DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta podmalowana akwarelą,
20,5 x 28 cm na arkuszu 29 x 40,5 cm,
sygnowana ołówkiem pod płytą l.d. "Skałka", p.d. "S. Dyboska".
cena wywoławcza: Wykup abonament
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta, papier; 28,3 x 18,2 cm (odcisk płyty),
29,8 x 18,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Dyboska (ołówkiem), tytuł l. d.: Westminster (ołówkiem)
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta, 19,5 x 26,3 cm
sygn. p. d. S. Dyboska
DYBOSKA Stefania (1890-?)
DYBOSKA Stefania (1890-?)
Akwaforta;
wym.: 307 x 207 mm;
sygn. oł. p.d.: S. Dyboska; tyt. l.d.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
Akwaforta; wym.: 180 x 125 mm; sygn. oł. p.d.: St. Dyboska, tyt. l.d.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
Akwaforta; wym.: 245 x 215 mm; sygn. oł. p.d.: St. Dyboska, l.d.: Notre Dame Paris.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
Widok z Plant na wieże Kościoła Mariackiego
sygn. l.d
akwarela, gwasz, papier
30x19 (w świetle passe-partout .)
DYBOSKA Stefania (1890-?)
Krużganki, przełom lat 20. i 30.
Akwaforta; wym.: 280 x 180 mm; sygn. oł. p.d.: Dyboska. Drobne brązowe plamki, widoczne zwłaszcza na marginesach. Grafika po konserwacji.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
Kościół św. Wojciecha w Krakowie, 1929
Akwaforta, akwatinta; wym.: 200 x 240 mm; sygn. oł. p.d.: S. Dyboska 929, l.d. tytuł.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta
wym.: 180 x 125 mm
sygn. oł. p.d.: St. Dyboska, l.d.: Venezia.
Lit.: Mistrzowie grafiki polskiej, Kraków 2007.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta
wym.: 245 x 215 mm
sygn. oł. p.d.: S. Dyboska, l.d.: Notre Dame Paris.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
Widok na cerkiew Wołoską i Wieże Korniaków we Lwowie
rysunek piórkiem, 29 x 20,5 cm
sygn. l. d.: S. Dyboska, Lwów
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta, akwatinta; wym.: 200 x 240 mm; sygn. oł. p.d.: S. Dyboska 929, l.d. tytuł.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta, akwatinta, papier,
27,5 x 19 cm (odcisk płyty);
napis z lewej: "Skałka", sygn. p.d.: "S.Dyboska"
DYBOSKA Stefania (1890-?)
Cerkiewka w Tatarowie, lata 20.
akwaforta, akwatinta, wym.: 100 x 75 mm, sygn. oł. p.d.: S. Dyboska, l.d.: tytuł.
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta, wym.: 24 x 26,5 cm
"sygn. ołówkiem p.d.: S. Dyboska; l.d.: Pod kościołem"
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta, wym.: 24 x 26,5 cm
"sygn. ołówkiem p.d.: S. Dyboska; l.d.: Stary kościółek na śląsku "
Praca eksponowana w Dziale Sztuki Powszechnej Wystawy Krajowej, Poznań 1929
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta, wym.: 18 x 14 cm
sygn. ołówkiem p.d.: S. Dyboska; l.d.: Ulica Marienstadt
DYBOSKA Stefania (1890-?)
akwaforta, wym.: 23 x 28,7 cm
sygn. ołówkiem p.d.: S. Dyboska; l.d.: Stary kościółek