WÓJCIK Jarosław Adam (ur. 1957)
Czarny olej, srebrna farba, płótno nabite na pilśnię; 3x(60 x 30 cm)
Sygnowany: A.Wójcik
cena wywoławcza: Wykup abonament
Małżeństwo, produkt z ograniczoną datą ważności, 1992
technika mieszana, papier, 100 x 70 cm;
sygn. l. g.: J.W. 1992;
technika własna, papier, 100 x 70 cm,
sygn. l. d.: J.W. 1992
akryl, ołówek, papier, 49 x 39 cm (w świetle oprawy - każda);
sygn. p. d.: JW
opis na odwrocie
technika mieszana, papier, 40 x 30 cm;
sygn. z lewej.: Jarosław Adam (ołówkiem, wzdłuż krawędzi) z prawej: Wójcik 2011 (ołówkiem, wzdłuż krawędzi)
na odwrocie opis autorski: Jarosław Adam Wójcik / "Twarz 2" 2011 / technika mieszana
technika mieszana, papier, 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: Jarosław / Adam (ołówkiem) p. d.: Wójcik / 2011
na odwrocie opis autorski: Jarosław / Adam Wójcik 2011 / "Twarz" technika / mieszana
akryl, płótno, deska,
91 x 58 cm,
sygn. p.d.: J.W. 2004, sygn., dat. i opis na odwrocie
MAZURSKI NOKTURN DLA DWOJGA, 2000
Akryl, karton naklejony na płytę;
98 x 67,5 cm
Sygnowany p.d.: J.W. 2000
Na odwrocie napis autorski: JAROSŁAW WÓJCIK | "MAZURSKI NOKTURN DLA DWOJGA" | 2000 AKRYL
Letni pejzaż z drabiną do nieba, 2004
papier, akryl,
100 x 70 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płótno,
200 x 135 cm; sygn. p. d. oraz sygn. i dat. na odwrocie.
Grand Prix na XX Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie;
Reprodukowany:
Con figuracja XX festiwal polskiego malarstwa współczesnego Szczecin, 2004, s. 138-139
olej, płótno
117 x 102 cm
sygnowany ukośnie p.d.: JW. 99
na odwrocie na płótnie: JAROSŁAW WÓJCIK | OLEJ 1999 | "WIĘZNIOWIE | ZIELENI"