JÓZEWSKI Henryk (1892 Kijów - 1981 Warszawa)
olej/tektura, 30 x 35 cm
gmerk autorski l.d.: `HJ`
Estymacja: 1 600 - 2 500 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/karton, 29,5 x 36,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `HJ | 1960`
ODWROCIE: opisany na odwrociu
Estymacja: 1 500 - 2 000
olej, tektura, 60,5 x 58 cm;
sygn. p.d. (nieczytelnie);
na odwrocie naklejka CBWA ("Zachęty") w Warszawie
Olej, płótno; 61 x 50,4 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: trzy pionowe kreski przekreślone w połowie wysokości linią poziomą |1959.
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: NR 9. |
Henryk Józewski |
"Myśl" ol. 63 x 52 |
cena 4 000 zł |
[podpis autorski?] Henryk Józews