BOURET Eutrope (1833-1906)
brąz patynowany, podstawa z czerwonego marmuru; wys. z podstawą 41 cm
sygn. na podstawie: Bouret
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOURET Eutrope (1833-1906)
brąz patynowany na podstawie z czerwonego marmuru; sygn. na podst. Bouret, wys. z podstawą 41 cm
BOURET Eutrope (1833-1906)
Lampa gabinetowa, elektryczna, z figurą kobiety z dzieckiem
stop cynowy srebrzony, mosiądz, szkło barwione proszkami, iryzowane, nitkowane; wys. ca 92 cm, średnica klosza ca 40 cm.
Francja, pocz. XX w.
BOURET Eutrope (1833-1906)
stojąca w kontrapoście kobieta w długiej, antycznej szacie egipskiej, wsparta prawą ręką na obelisku, w lewej trzymająca wachlarz; na włosach diadem z ureusem, symbolem królewskiej władzy faraonów; brąz patynowany, wys. 35 cm. Na cokole obelisku sygn.: Bouret.
BOURET Eutrope (1833-1906)
Au clair de la lune, przed 1880
brąz,
wysokość: 47 cm
ygnowany: Bouret