ADAM Albrecht (1786-1862)
Dwór w Dokszycach koło Wilejki na Litwie
litografia kolorowana akwarelą, papier, 27,5 x 37 cm,
sygn. na płycie l.d.: Adam
cena wywoławcza: Wykup abonament
ADAM Albrecht (1786-1862)
litografia, kolorowana akwarelą,
25 x 36 cm (wymiar kompozycji);
l. d. sygn. AAdam, poniżej drukowany napis
ADAM Albrecht (1786-1862)
Dwór w Dokszycach w dniu 18 lipca
- scena z Kampanii Napoleona na Litwie
litografia?, papier; 27,5 x 37 cm;
sygn. w obrębie kompozycji: AAdam
ADAM Albrecht (1786-1862)
Kroże na Litwie - kwatera wicekróla Włoch
lit., 18,3 x 27
0sygn.: A Adam; pod ryc. p. d.: imp. Par Lacroix; śr. d.: Kroni, Quartier General du Vice-roi dItalie le 1. Juillet. | Chez Hermann & Barth a Munic.
ADAM Albrecht (1786-1862)
lit., 32,8 x 20
sygn. l. d.: A Adam; pod ryc. śr. d.: A la bataille de la Moscva pres de Borodino sur le soir le 5 septembre | Chez Hermann & Barth a Munic ; v. odcisk pieczęci (napis częściowo ucięty) ...aag | Obb. | KUNSTARCHIV ARNTZ | Maria-Ward-Straüe 3