CIOK-ZWIERZ Krzysztofa (ur. 1963r.)
technika mieszana/papier, 21 x 22,5 cm
sygnowany p.d.: 'ZWIERZ-CIOK'
opisany na odwrociu: 'PEJZAŻ Z MOSTKIEM | 1996'
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana/papier, 20 x 14 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'ZWIERZ-CIOK'
sygnowany p.d.: 'ZWIERZ-CIOK'
sygnowany p.d.: 'ZWIERZ-CIOK'
New mexicos landscape, 1998 r.
pastel, 26 x 32 cm, sygn.
pastel olejna na papierze 21 x 29,5 cm
sygn. p.d. Zwierz Ciok
olej na płótnie
30 x 20 cm
olej, płótno, 12 x 18 cm, 2006
pastel, 22,5 x 50 cm, sygn.
olej/płótno,
45 x 34 cm,
sygn.
Olej, płótno;
wym.: 100 x 100 cm;
sygn. p.d.: Zwierz-Ciok oraz opis na odwrocie.
Olej, płótno;
wym.: 100 x 92 cm;
olej/płótno
deska
35 x 50 cm
sygn.
olej/płótno, papier
39 x 49,5 cm w świetle passe-partout
olej/płótno, 45 x 30 cm, sygn.
olej/płótno na desce,
50 x 35 cm,
sygn.
olej/płótno, 40 x 30 cm, sygn.
olej, płótno, 100,5 x 100,5 cm;
sygn. p.d.: ZWIERZ CIOK;
na odwrocie napisy autorskie
olej/płótno, 40,5 x 40,5 cm, sygn.
olej/płótno, 62,5 x 48,5 cm, sygn.
pastel,
24,5 x 34 cm,
sygn.
Dar Galerii Zderzak
olej/płótno,
44,5 x 30 cm,
sygn.
pastel /papier,
22x 20cm
olej, płótno, 61 x 70 cm; sygn. p.d.: Zwierz-Ciok
na odwrocie: napisy autorskie i data 1990/99