KAUFMANN Karl (1843 Neuplachowitz - 1905 Wiedeń)
Olej, płótno dublowane; 68 x 103 cm
Sygnowany l.d. nieczytelnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno naklejone na sklejkę; 43,5 x 61,5 cm
Sygnowany p.d.: B. LAMBE[RT]
Olej, płótno; 52 x 82 cm
Sygnowany p.d.: G.Bernert
sygn. l.d.
olej, płótno
19x32 cm
CANALE GRANDE Z WIDOKIEM NA SANTA MARIA DELLA SALUTE
Olej, płotno; 19 x 32 cm
Sygnowany l.d.: L. Bertini
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.: J.Helmstaad.
olej, deska
25.7 x 19.3 cm
sygnowany p.d.: CB (.......)
Na odwrocie napisy ołówkiem: Butzengeiger (dwukrotnie); 436; 4.XII.05 oraz nieczytelnie: H (...) | (...)
Para obrazów - Łódź w zatoce i Łódź na morzu
olej/płótno, 26,5 x 22 cm
sygnowany p. d. i l. d: `K. Kaufmann`
PEJZAŻ ZNAD NORWESKIEGO FIORDU
olej, płótno,
73 x 100 cm
sygnowany l.d.: J. Holmstedt (pseudonim)
olej, płótno,
53.5 x 80 cm
sygnowany p.d.: H. Rohr.