HOLEWIŃSKI Kazimierz (1904-1957)
Wieże kościoła Pijarów w Warszawie, 1928 r.
akwarela/papier, 38,5 x 30 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'K. Holewiński | 1928'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Plac Mariacki w Krakowie, 1947
piórko, tusz, pędzel, tusz lawowany, papier; 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Kraków K Holewiński / 1947.
akwarela/papier, 38,5 x 30 cm
Budynek z podcieniami, 1928 r.
akwarela/papier, 31 x 22,5 cm (świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l.d.: `Holewiński | 1928`
Estymacja: 1 000 - 1 500 zł
ołówek, papier, 34,5 x 22,5 cm;
sygn. p.d.: K. Holewiński
Martwa natura z bukietem, zabawką i książką
olej, płótno,
97 x 82.5 cm
Sygnowany p.d.K. HOLEWIŃSKI / 1933