BOROWSKA Izabella (ur. 1912r.)
olej, płyta, 80 x 60,5 cm;
sygn. p.d: I Borowska
praca reprodukowana w Art&Business, kwiecień 2005, s. 20
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie 131 x 62 cm
Nie sygnowany
Wystawiany - Szkoła Wileńska, Galeria Art NEW media, Warszawa, luty-marzec 2002.
Literatura - Szkoła Wileńska, Galeria Art NEW media, katalog wystawy (reprodukcja).
akwarela, papier, 35,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy) na odwrocie napis: Moja praca sprzed 1939 r./ IBorowska
olej, płótno, 131 x 62 cm;
Praca wystawiona na wystawie Szkoła wileńska w galerii ArtNEWmedia, Warszawa luty/ marzec 2002. Własne autorstwo I. Borowska potwierdziła w liście z 15.01.2003 do p.
Anny Suwały (organizatorki wystawy)
ołówek, papier, 31,5 x 23,5 cm; kartka ze szkicownika artystów sprzed 1939 r.