DUTKA Leszek (1921 - 2014)
Patera dekoracyjna, lata 60. XX w.
ceramika szkliwiona, 4 x 30,5 x 30,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
akwarela, karton; 49 x 39 cm.
Dar artysty na I Aukcję EXITU w 1998 .
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
pastel, papier; 58 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: LD.V.97.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
glina szkliwiona, wys. 8 cm;
sygnowany monogramem wiązanym LD
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
pastel, papier; 58 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: LESZEK DUTKA 1997.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
pastel, papier; 58 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: LD.97.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
pastel, papier; 58 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: L.D. 94.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
Olej, tektura; 59 x 40 cm
Sygnowany śr. d.: L. Dutka 1977.; sygn., opisany na odwrocie
*opłata droit de suite
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
Rysunek, ołówek, kredka, papier milimetrowy, 41,7 x 29,6 cm,
sygn. p.d.: LD.N.89.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
Rysunek, ołówek, papier milimetrowy,
sygn. d.: Leszek Dutka, "Postacie" Kraków VII, 89.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
Akwarela, ołówek, papier, 50 x 39,5 cm,
sygn. p.d.: L. Dutka 86.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
sygn. p.d.: Leszek Dutka 88
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej, tektura; 59 x 40 cm;
sygn. i dat. śr. d.: L. DUTKA 1977;
sygn., i dat. na odwrocie: LESZEK / DUTKA / KRAKÓW / 1977.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej, tektura, 57 × 71,5 cm w świetle oprawy
na odwrocie opisany: LESZEK DUTKA/ "MARTWA NATURA"/1956
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej, tektura; 57 x 72 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opis autorski: LESZEK DUTKA/ "MARTWA NATURA"/ 1956
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
akwarela/papier, 30 x 20 cm
sygn. p. d. LD
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
Głowa czerwona, lata 60. XX w.
olej/płótno, 38 x 27,5 cm
sygnowany p.d.: `L.DUT`
opisany na odwrociu: `LATA 60-TE | LESZEK | DUTKA`, na odwrociu naklejki wystawowe
Estymacja: 6 500 - 7 800
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
akwarela/papier
30 x 20 cm
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
akwarela/papier
29,5 x 20,5 cm
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
akwarela, ołówek/papier
50 x 40 cm
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
akwarela/papier
50,5 x 34,5 cm
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
AKWARELA, OŁÓWEK, PAPIER
50x40
1978
SYGN. 1. d. LESZEK DUTKA 1978.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
AKWARELA, PAPIER
50x35.5
1985
SYGN. 1.d. L. DUTKA 1985.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej, płótno, 100 x 72 cm;
sygn. p. d.: LESZEK DUDKA
sygnatura powtórzona na odwrocie
oraz dołączony certyfikat autentyczności
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej, płótno, 35 x 100 cm;
dołączony certyfikat autentyczności
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej na płótnie,
wymiary: 131 x 93 cm,
sygn. l.d.: Leszek Dutka 59
Lit.: Leszek Dutka - malarstwo i rzeźba ceramiczna, Kraków 1996, il. str. 33
DUTKA Leszek (1921 - 2014)