BOTH Jan (Utrecht, ok. 1615-1652)
Pejzaż ze sztafażem, lata 40. XVII w.
olej/płótno, 74 x 108 cm
sygnowany p.d.: 'Both'
na odwrociu odręczny napis farbą: 'PMP II 087/07'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Drewniany most pod Sulmoną koło Tivoli, ok. 1640
Akwaforta; wym.: 190 x 270 mm; sygn. pł. l.d.: Both fc. Grafika z cyklu "Widoki włoskie"; stan II (z czterech) praca po konserwacji. Lit.: Hollstein, F.W.H, Dutch and Flemish etchings, engravings and woodcuts, ca. 1450-1700; t. I-XV.XVII, poz.10.
olej/płótno, 74,5 x 108,5 cm
sygnowany p.d.: 'Both'
- kolekcja Wojciecha Siemiona
olej/płótno, 74 x 109 cm
sygnowany p.d.: `Both`
Odwrocie: na odwrociu odręczny napis farbą: `PMP II 087/07`
Pochodzenie: kolekcja Wojciecha Siemiona
Estymacja 150 000 - 200 000 zł
Pejzaż z podróżnymi na moście, połowa XVII w.
Akwaforta;
wym. komp.: 185 x 265 mm;
sygn. pł. l.d.: Both fe.
PEJZAŻ WŁOSKI Z KOBIETAMI NA MULE ORAZ SIEDZĄCĄ PRZY GŁAZIE
Koniec lat 40. XVII w. Late 1640s
Olej na płótnie
108 x 154 cm
Niesygnowany
Ekspertyza - dr Mieczysław Morka, 2001 r.
[fragment z ekspertyzy Mieczysława Morki]
PEJZAŻ WŁOSKI Z KOBIETAMI: NA MULE ORAZ SIEDZĄCĄ PRZY GŁAZIE
obraz olejny na płótnie, 108 x 154 cm