ZABICIEL Paweł (ur. 1977r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABICIEL Paweł (ur. 1977r.)
olej, płótno, 130 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
ZABICIEL Paweł (ur. 1977r.)
olej, płótno, 85 x 75 cm,
sygn. na odwrocie: Paweł Zabiciel „Fantom”
ZABICIEL Paweł (ur. 1977r.)
olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Paweł Zabiciel Biegnący
ZABICIEL Paweł (ur. 1977r.)
olej, płótno, 140 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Paweł Zabiciel "Substancja"