ALEKSANDROWICZ Nina (1888 - 1946)
olej, płótno; 61 x 50 cm (wymiar każdej z prac)
sygn. p. d.: Nina Aleksandrowicz
Jedna z prac opisana na odwrocie ołówkiem: No 3/ ... / Nina Aleksandrowicz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORTRET KOBIETY W BIAŁEJ CHUŚCIE
Olej, płótno; 73 x 61 cm
Sygnowany p.g.: NinaAleksandrowicz
pastel, papier,
62 x 48 cm
sygn. p.d.: Nina Alexandrowicz
olej, płótno, 54,5 x 46 cm;
sygn. p.d.: Aleksandrowicz
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę, 76 x 53,5 cm
sygn. l.d.: Nina Aleksandrowicz