BARSZCZ Tomasz (ur. 1964r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARSZCZ Tomasz (ur. 1964r.)
MARTWA NATURA Z BIAŁĄ FILIŻANKĄ, 1993
olej, płótno,
41 x 61 cm
na odwr., na płótnie napis: TOMASZ BARSZCZ | 1993
BARSZCZ Tomasz (ur. 1964r.)
Martwa natura z filiżanką, 1993
olej, płótno,
41 x 61 cm
opis tył: TOMASZ BARSZCZ 2003
BARSZCZ Tomasz (ur. 1964r.)
olej, płótno
wym. 55x50 cm
BARSZCZ Tomasz (ur. 1964r.)
olej, płótno,
wym. 63x48 cm
BARSZCZ Tomasz (ur. 1964r.)
Martwa natura z parasolem, 1989
olej, płótno,
wym.51x66 cm
BARSZCZ Tomasz (ur. 1964r.)
olej, płótno,
wym.65x43 cm