HEIDENREICH Fritz (1895 Mähring - 1966 Selb)
GOŁĘBICA, Rosenthal, 1957 - 1966
Porcelana ręcznie malowana; wys. 14 cm
Sygnatura: stempel zielony: Rosenthal Germany z jednym podkreślnikiem |
stempel zielony: handgemalt |
wycisk w masie porcelanowej: "1500" |
sygnatura na cokole figury: F.HEIDENREICH
cena wywoławcza: Wykup abonament
Porcelana malowana podszkliwnie; wys. 19 cm
Sygnatura: stempel zielony w wyciskanym otoku: Rosenthal Germany
z jednym podkreślnikiem | stempel zielony: handgemalt |
kobaltem podszkliwnie: E | wycisk w masie porcelanowej: "1611." |
Porcelana biała, szkliwiona; wys. 27 cm
wycisk w masie porcelanowej: "18" | sygnatura na cokole figury: F.HEIDENREICH
Rosenthal, porcelana, wysokość: 14,5 cm; długość podstawy: 12,5 cm
Sygnatura ryta na podstawie: F. Heidenreich; na spodzie pieczątka- litery zielone: Rosenthal| GERMANY| KUNSTABTEILUNG| SELB| HANDGEMALT; poniżej czarna litera "E" oraz wycisk "1589"
ZIMORODEK, kon. lat. 50. XX w.
Rosenthal
Porcelana, wys. 12 cm
Sygnatura na podstawie wyciskana: F.HEIDENREICH; na spodzie wyciskana: EISVOGEL, 1678; drukowana: Rosenthal pod koroną | GERMANY |handgemalt