BAŃDA Basia (ur. 1980)
ekolina/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BASIA BAŃDA WIOSNA 2012'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAŃDA Basia (ur. 1980)
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akryl, technika własna/płótno, 20 x 30 x 4,8 cm
opisany wewnątrz kompozycji: 'MY W KROWIE'
datowany na odwrociu: 'październik 2004'
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akwarela, karton; 21,5 x 27 cm (w świetle passe-partout)
napis w obrębie kompozycji: "Oin Tment Maść"
BAŃDA Basia (ur. 1980)
olej, włóczka, tusz/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '2006 | BASIA | BAŃDA'
BAŃDA Basia (ur. 1980)
ekolina/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BASIA BAŃDA 2015'
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akwarela na papierze, 29,5 x 21 cm
sygnowana na odwrociu
do pracy dołączony jest zestaw 5 katalogów artystki w zaprojektowanej przez nią torbie
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Nie wieprz tylko myszuniu , 2006 r.
technika mieszana, akryl, wełna, koraliki/płótno, 44 x 24 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '"Nie wiepsz | tylko myszuniu" | 2006'
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akryl/płótno, 90 x 90 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Barbara Bańda | 2003'
BAŃDA Basia (ur. 1980)
technika własna/asamblaż, akryl, płótno, nici, futerko; ok. 50 x 57 x 6 cm
sygnowany na odwrocie płótna: "BASIA BAŃDA | LUTY | 2006"
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akryl, wełna/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'B. BAŃDA 2005'
- zakup od artystki
- 37. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2005, katalog wystawy, Bielsko-Biała, 2005
BAŃDA Basia (ur. 1980)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BASIA | BAŃDA 2003'
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Z cyklu: Onomatopeje
25x25 cm / ekolina na papierze
Sygnowana ołówkiem na odwrocie
Praca wystawiana w Galerii BWA w Zielonej Górze i w Galerii BWA w Lesznie. Znalazła się w katalogu Onomatopeje wydanym przez galerię BWA w Zielonej Górze.
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Z cyklu: Wczoraj wieczorem
23x24 cm / kolaż na papierze
Praca wystawiona w Galerii Sztuki w Legnicy. Znalazła się w katalogu wydanym przez Galerię Sztuki w Legnicy do wystawy Wczoraj wieczorem.
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Z cyklu: Wczoraj wieczorem
23x24 cm / kolaż na papierze
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Z cyklu English lessons Draw lots/Drawing lots-Losować/losowanie
akwarela/papier, 25 x 28 cm
sygnowany na odwrociu: 'Basia Bańda'
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Z cyklu English Lessons, Boo-Odgłos Dezaprobaty
akwarela/papier, 25 x 28 cm
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Z cyklu English Lessons, Delivery
akwarela/papier, 25 x 28 cm
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Technika: kolaż na papierze
Data powstania: 2012
Wymiary: 42 x 42 cm
Sygnatura: Basia Bańda / Związani 2012
BAŃDA Basia (ur. 1980)
ekolina, płótno; 70x70 cm
opisany na odwrocie: BASIA BAŃDA PERPETUUM MOBILE 2014
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BASIA BAŃDA | 2005`
- "Basia Bańda", wystawa indywidualna, BWA Zielona Góra, grudzień 2006 - styczeń 2007
- Basia Bańda, katalog wystawy indywidualnej, Zielona Góra 2006, s. 21 (il.)
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Swallow - połykać/jaskółka, z cyklu English lessons, 2006 r.
akwarela/papier, 25 x 28 cm
sygnowana na odwrociu: `Basia Bańda`
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Bump - zderzać się, Z cyklu: english lessons
akwarela, kredka/papier, 25 x 28 cm
sygnowana na odwrociu ołówkiem: `Basia Bańda`
BAŃDA Basia (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Marzec 2006 | B. BAŃDA`
BAŃDA Basia (ur. 1980)
technika własna; 31 x 22 x 7 cm;
sygn. na krośnie
w załączniku fotografia pracy podczas prezentacji na wystawie w Poznaniu w 2005 r.
BAŃDA Basia (ur. 1980)
fotografia kolorowa/papier fotograficzny, 20 x 30 cm
na odwrociu opisana: `Basia Bańda | 2008`
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akwarela/papier, 25 x 28 cm
na odwrociu opisana: `Basia Bańda | 2006`
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Preferable Bardziej Pożądany, 2006 r.
akwarela/papier, 32 x 24 cm
na odwrociu opisany: `Basia Bańda | 2006`
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Sin - Grzech Else - Inny, 2006 r.
akwarela/papier, 25 x 28 cm
BAŃDA Basia (ur. 1980)
technika mieszana/płótno, 24 x 18 cm
na odwrociu opisana: `BASIA BAŃDA | 2004 | MUSZELKI`
BAŃDA Basia (ur. 1980)
technika własna
28 x 28 cm
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akwarela lawowana,
28,5x20,8 cm
BAŃDA Basia (ur. 1980)
fotografia barwna, papier Fuji, 18 x 25 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 1/3
BAŃDA Basia (ur. 1980)
fotografia barwna, papier Fuji, 25 x 18 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie ołówkiem; wydruk autorski, nakład: 1/3
BAŃDA Basia (ur. 1980)
olej/płótno, technika mieszana/płótno, collage,
24 x 18 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `BASIA BAŃDA / 2004 / MUSZELKI`
WYSTAWIANA: Galeria Zderzak, Kraków, 2205/2006
BAŃDA Basia (ur. 1980)
akwarela, karton z perforacją przy górnej krawędzi,
25 x 28 cm
podpis d. czarną kredką: SMART, karminową kredką: E LEGANCKI
sygn. oł. na odwrocie p.d.: Basia Bańda
BAŃDA Basia (ur. 1980)
technika własna, płótno,
30 x 40
sygn. na odwr.: 2006 | BASIA | BAŃDA
BAŃDA Basia (ur. 1980)
technika mieszana/płótno,
10 x 10 cm
sygn. na odwrocie
BAŃDA Basia (ur. 1980)
płótno, technika własna,
15,3x20 cm
BAŃDA Basia (ur. 1980)
olej, collage/płótno,
30 x 40 cm
dat. i sygn. na odwrocie: `2006 / BASIA BAŃDA`
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Akwarela, papier, sygn., 24x18 cm
BAŃDA Basia (ur. 1980)
olej, płótno, 30 x 20 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BASIA / BAŃDA / 2007
BAŃDA Basia (ur. 1980)
Cicho, bo zacznę piszczeć, 2006
płótno, technika własna, 21,8x19 cm
BAŃDA Basia (ur. 1980)
technika własna/płótno, 21 x 21 cm
sygnatura: tył / góra / środek
dar artysty