ADWENTOWICZ Lucjan (1902-1937)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno (dublowane), 99 x 80,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'L. Adwentowicz | 931.'
olej/tektura,
50 x 68 cm
sygnowany p. d.: Adwentowicz`
ODWROCIE: szkic postaci św. Teresy z Avila
ołówek, akwarela, 61,5 x 46,5 cm,
sygnowany p.d. "L. ADWENTOWICZ"
ołówek, akwarela,
61,5 x 46,5 cm,
sygn. p.d.
akwarela papier
56x48.5