SEREDYŃSKI Józef (1888 - 1954)
akwarela/papier, 28 x 37,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'J.Seredyński | Rabka 1945'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura;
46 x 41 cm
Sygnowany p.d.: J. Seredyński
Na odwrocie naklejka: TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH
W KRAKOWIE | 1919 , nr. 0321 | Autor Seredyński Józef | Dzieło p.t.:
"Wnętrze" | Rodzaj: ol.| oraz napis: Wnętrze.
pastel, papier, w.25,2 x 34,2 cm, w św.(p.p.), sygn. p. d. "J.Seredyński Lwów/1915",
akwarela, gwasz, papier,
74 x 52,5 cm;
sygn. l.d. - J. Seredyński